Selena "Kvůli svým ex jsem ztratila rok života."

4. února 2012 v 21:18 | S♥ |  News
Časopis Bravogirl zveřejnil na svých stránkách kousek rozhovoru, který Sel poskytla pro Cosmopolitan.Jde o úryvek, kde se vyjadřuje o svých bývalích vztazích a o tom nejnovějším s Justinem.Článek jsem zkopírovala, ale pokud si ho chce přečít na stránkách, tak můžete>ZDE.


Selena Gomez (19), která v minulosti randila s Taylorem Lautnerem a Nickem Jonasem, prý kvůli svým expartnerům ztratila rok života. Proč?

Sel na tu dobu nevzpomíná s nadšením. Nelíbilo se jí, že v bývalých vztazích musela všechno skrývat a dělat ty nejbláznivější věci, jen aby nikoho nenapadlo, že randí zrovna s Taylorem nebo pak s Nickem.

"V bývalých vztazích jsem se musela pořád přetvařovat a schovávat, jen aby to neprasklo. Sama bych to tak nedělala, nelíbilo se mi to," svěřila se Sel, která je teď šťastná po boku Justina Biebera a konečně se může chovat podle svého.

"Věčně jsem chodila jiným východem, jezdili jsme každý zvlášť autem a podobně. Bylo to šílené a vůbec to za to nestálo!"

S Justinem si ale konečně užívá ´normální´ vztah. Miluje, když si spolu můžou vyjít a chovat se úplně běžně. "Jsem jako každá jiná devatenáctiletá holka. Když jsem zamilovaná, jsem prostě zamilovaná naplno. Chci si vyjít, chci zajít na film, obejmout se na ulici nebo se vést za ruku. Prostě se chovat přirozeně. Jsem vážně šťastná, že jsem našla někoho, kdo tohle vnímá stejně jako já."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 »Vanessa}♥ »Vanessa}♥ | Web | 4. února 2012 v 21:25 | Reagovat

Neni to hrozné vždyt s nim teprv začínáš (s tímto blogem) tak je pochopitelné že to bude nějaký čas trvat;) Vedeš třeba ICQ? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
JSEM FANOUŠEK:
Mrzí mě,že to nejde klikací :/ Napravím to hned,jak se dostanu domů!
Fanclub>ZDE