Diary

Omlouvám se.

24. února 2012 v 8:06 | S♥

Zdravím, chtěla bych se omluvit, že nejsem skoro na blogu a moc neobíhám Affs.Ve škole máme projektoví týden (dnes končí) a docela záhul to byl. :D To Vám povídám.Byla jsem ráda, že jsem se doam vůbec měla čas najíst, vykoupat, udělat práce do školy a pak spát. :D Vážně toho na mě je dost a jsme ráda, že dneska je konečně PÁTEK. :D Po škole mám asi tak 2h a pak jedu na zkoušku do Libochovic. :D A pak bych tu na blogu měla také být.Doplním vše, co jsem promeškala a pečlivě objehnu Affs.

Blog měsíce :)

12. února 2012 v 22:08 | S♥
Zdravím :D Tak co? Dívali jste se někdo na Hlas Československa..? :D Já jsem na to byla docela zvědavá :D No co. :) Vím, že je po mě docela otravné a divné žádat Vás o něco :D Protože blog mám velmi krátce, ale nevadí.Rosie můj blog nominovala do Kategorie Fansite.Můžete tam hlasovat i pro svůj oblíbený grafická blog a nebo ostatní věci :) Mě to celkem překvapilo, že si na můj blog někdo vzpoměl :D A vůbec ale vůbec s tím nesouhlasím :D Ale nevadí :) Budu ráda, když by jste mi daly hlas TADY. :) Samozřejmě Vás nenutím, takže si hlasy nějak extra schánět nebudu :D Jeden článek zde a hotovo :D

Staň se fanouškem Seleny Marie Gomez!

6. února 2012 v 8:13 | S♥

Tak jsem se rozhodla, že budu i zde mít sčítání fanoušků. :) Na mém starém blogu Vás bylo vážně hodně a jako správný blog zaměřený na určitou osobu/skupinu bych tu fanklub měla mít! :)
Nečekám od toho žádnou slávu :D Ale tak třeba časem :)
Přečti si pravidla! A opravdu sem nepište nic jiného! Smažu ten komentář a nebudu ho ani řešit.

DO KOMENTÁŘE:
•Blog/Web
•Nick
•Stát

PRAVIDLA:
•Nepiště sem jiné komentáře!
•Někam na blog si dáš ikonku fanclubu!

OHLEDNĚ IKONKY: Vážně si jí na blog dejte! Já si to ověřím jestli jí tam máte. :D Protože až Vás tu bude více, tak budu jeden článek věnovat všem fanoušlům. :) To znamená, že zde budete zapsaní a budete mít takovou mini reklamu. :D Proto je ikonka důležitá a musí fungovat! :)

One week and then?

6. února 2012 v 5:57 | S♥
Ahoj, včera se už více novinek neobjevilo a až dnes ráno jsem na nějaké přišla, ale nestihnu to přidat, protože musím jít za 9min ještě do koupelny :D a pak musím jít na bus. :/ Vůbec se mi to dé zimi a do školy nechce! :D Hlavně né po tom prodlouženém víkendu :D Ale co už.My totiž jdeme jen tenhle týden do školy a pak máme týden volno. :D Nevím proč nám to udělali takle blbě, ale je to prostě podle krajů a s tím nic neudělám :D Nadruhou stranu jsem ráda :D Apoň budu zachvíli moc spát jak dlouho budu chtít :D Kdy máte jarňáky Vy ? :)

O ten týden, když máme volno se budu snažit doplnit staré věci.Takže nevím jak to skloubím se vším, co mám v plánu.Nechci/nebudu sedět u počítače od ráda do večera a jen blogovat. :D Ty prázdiny si budu muset nějak užít. :) :D Ve škole něco málo ještě přidám ze včerejška :) My máme ke studiu netbooky, tak snad bude někdy čas, aby jsem sem mohla zajít. :) Mějte se.

Wanna be Affiliates?

3. února 2012 v 15:17 | S♥

Tak zdravím, vím že je to asi divné, ale co už.Mám už asi 4 blog o Seleně Gomez a pokaždé se mi na něj někdo dostal! Nejlepší asi podle náštěvíků byl selenagomez.blog.cz! Moc mě mrtí, že budu muset vše dělat od začátku, ale blog.cz mi heslo podruhé už nezašlou.Čekala jsem na jejich odpověď něco před 14dní a oni mi heslo prostě nedají! :( Tak jsem si dnes založila nový blog.Doufám, že se tomuto blogu povede aspoň tak z poloviny, jako se vedlo tomu před tím.

Wanna be Affiliates?

Nick:
Blog:
Elite/Affiliates:

-Pokud si tě vyberu do Elity, tak mi prosím napiš i koho chceš na ikonku do mého menu.
 
 

Reklama
JSEM FANOUŠEK:
Mrzí mě,že to nejde klikací :/ Napravím to hned,jak se dostanu domů!
Fanclub>ZDE