News

News of Selena life!

20. února 2012 v 16:03 | S♥
Zdravím, dneska tu moc nebudu, takže ty novinky jsem dala do jednoho článku. :D Jsem nějak přetažená z té školy :D Týden prázdnin utekl, jako voda.Spaní pomalu do oběda, chodit spát okolo 3h ráno.Včera na mě bylo moc-usnout v jednu ráno! :D A ve 4:30 stávat na vlak atd. :D Takže si půjdu asi lehnout a možná budu koukat ještě na jeden seriál. :D Neváhejte číst pod bannerem :)
-Selena byla nominovaná v The Shorty Awards.Vyhrála jen jednou a to herečku! :) Jinak se umístila celkově jako celebrity na 5.místě a na 12.místě, jako zpěvačka! :) Gratluji.

-Selena se objevila v žebříčku Fireflay "100 Nejlepších zahraničních umělců".Umístila se na krásném 14.místě.Porazila třeba Lady Gagu,Justina Biebera,Demi Lovato a Miley Cyrus.Celý seznam naleznete>TADY!

-Dream Out Loud jarní kolekce je už v Kmartu!

-Selena se objevila spolu s Justinem,Ashley Tisdale,Sam Droke a Alfredem Floresem ve videu "Call Me Maybe".Nejde o oficiální video, ale jen takovou srandu prostě. :D Video je vážně úžasné.Doporučuji se na něj podívat>TADY! Nejlepší scénka, jak se chce Jelena políbit.. :D Kdo ještě neviděl, tak by se měl podívat.

Selena have tattoos?

19. února 2012 v 12:14 | S♥
Černá hvězdička na levém kotníku:
Když byla Selena v Riu, tak na vnitřní straně levého kotníku měla červou hvězdičku.Spekuluje se jestli je to jen henna a nebo pravé tetování.Já jsem si ale zapátrala v nejnovějších fotkách z Malibu (na pláži), kde Sel už černou hvězdičku nemá! :) Takže to byla jen henna a nebo to měla nakreslené stejně, jako měla během nějakých koncertů v rámci turné nakreslené/napsané nějaké slova.


Ležatá osmička na levém zápěstí:
Ještě se spekuluje o této fotce.Podle mě to bude také jen hennou nebo tak.Pravé to nebude.Je to ležatá osmička (symbol někonečna). :) Chtěli by jste se někdy Vy nechat tetovat? :D Já osobně, ano. :D Jen něco symbolického.Né nic velkého přes celou ruku. :D

Btw: Mě by vůbec nevadilo, když by se Sel nechala nějak takle tetovat.Je to její věc a ta černá hvězdička by se mi u ní líbila. :) :D

Casar scans - When Selena live in Argentina!

16. února 2012 v 19:24 | S♥
Aregentýnský časopis Casar věnoval článek Seleně a o pobytu u nich (v Jížní Americe).Mě se teda ten byt/pokoj nelíbí. :D Jsem více na moderní styl, ale není to špatné. :) Na mě až moc červené ten jedne pokoj. :D

001~55.jpg 003~43.jpg 004~40.jpg 005~30.jpg 002~46.jpg

Selena replaces Miley Cryus in "Hotel Transylvania"

10. února 2012 v 13:25 | S♥
Mnozí z Vás víte, že Miley Cyrus měla propůjčit svůj hlas Mavis (dreca Drakuli), hrdince v kreslené pohádce "Hotel Transylvania". Ukázalo se, že Miley nemá dostatečný hlas na tuto pohádkovou bytost a nahradili jí tak naší Selenu. Pro více informací se podívejte níže:

-Selena Gomez chce sát krev.
-Miley Cyrus neobsadili do nadcházejícího filmu (pohádky) Adama Sandlera "Hotel Transylvania", aby propůjčila svůj hlas jedné z hrdinek a to dreři známého úpíra Drákuli.
-Gomez nahradí kolegu a bývalou hvězdu Disney, Miley.Toto řekl sám Adam Sandler!
-Děj je zaměřený na Drákulu,jeho dceru Mavis a chlapce, který se do Mavis zamiluje.Drákula provozuje vysoce kvalitní resort od lidského světa a začíná propadat panice, když zjistí, že chlapec objevil toto místo a zamiloval se do dcery.Drecy hraběte.
-"Hotel Transylvania" se zůčastní i hvězd SNL,Andy Samberg,Cee Lo Green a Kavin James.Pravděpodobně bude dokončen v září.

Selena tedy svůj hlas propůjčí Mavis.Jde o jednu z hlavních postav toho příběhu.Film by měl mít kinopremiéru v ČR 18.října 2012, to ale nevím jistě. :)

Hana Hwang is alive! :)

8. února 2012 v 12:31 | S♥
Tak začnu tím, že nechápu jak si může někdo vymyslet, že někdo zemřel-hlavně když je někdo vážně nemocný a smrt mu stojí za rohem!Docela dost se to šířilo internetem a plno lidí tomu věřilo! Ale aspoň, že je to nakonec jinak. :) Hana Hwang nezemřela, žije! :) Asi už nemusím psát o koho jde :) Podle mě to všichni víte. :)

Chlapec na videu>ZDE přišel Hanu naštívit do nemocnice.Což potvrzuje, že je na živu.
Omlouvám se, ale na netbooku mi prostě nejdou vkládat videa! :( Grrr, tak klidněte na odkaz :)

VIDEO TADY!

Hana Hwang is died yesterday!

6. února 2012 v 20:39 | S♥
Určitě si všichni vzpomene na jméno Hana Hwang.Tuto 13-ti letou holčičku a také velkou fanynku, Selena naštívila 15.prosince 2011.Udělala jí tím velikou radost a splnila jí tím její největší přání.Hana vyrobyla pro Sel i náramek, který si pak vzala třeba na tiskovou konferenci nebo vystoupení v Riu De Janeiro (viz.obrázky). :) Bohužel, Hana včera podlehla své nemoci a zemřela.


Určitě mi nebudete mít za zlé, když připomenu, že Hana nahrála na youtube video, kde děkuje a mluví o Seleně.Říkala například, že je to její hrdinka. :)

March,Cosmopolitan - scans!

5. února 2012 v 11:49 | S♥
Selena se objeví v březnovém vidání v úspěšném magazínu Cosmopolitan.Je to sice už trochu starší, ale musím někdy doplnit staré věci. :D Zachvíli přidám ještě photoshoot pro Cosmo.Toto jsou jen scany z časopisu.Sel by měla v rozhovoru odhalit úspěch své slávy. :)

001~25.jpg Cosmo01.jpg Cosmo02.jpg Cosmo03.jpg JustJaredCosmo.jpg

Selena "Kvůli svým ex jsem ztratila rok života."

4. února 2012 v 21:18 | S♥
Časopis Bravogirl zveřejnil na svých stránkách kousek rozhovoru, který Sel poskytla pro Cosmopolitan.Jde o úryvek, kde se vyjadřuje o svých bývalích vztazích a o tom nejnovějším s Justinem.Článek jsem zkopírovala, ale pokud si ho chce přečít na stránkách, tak můžete>ZDE.


Selena Gomez (19), která v minulosti randila s Taylorem Lautnerem a Nickem Jonasem, prý kvůli svým expartnerům ztratila rok života. Proč?

Sel na tu dobu nevzpomíná s nadšením. Nelíbilo se jí, že v bývalých vztazích musela všechno skrývat a dělat ty nejbláznivější věci, jen aby nikoho nenapadlo, že randí zrovna s Taylorem nebo pak s Nickem.

"V bývalých vztazích jsem se musela pořád přetvařovat a schovávat, jen aby to neprasklo. Sama bych to tak nedělala, nelíbilo se mi to," svěřila se Sel, která je teď šťastná po boku Justina Biebera a konečně se může chovat podle svého.

"Věčně jsem chodila jiným východem, jezdili jsme každý zvlášť autem a podobně. Bylo to šílené a vůbec to za to nestálo!"

S Justinem si ale konečně užívá ´normální´ vztah. Miluje, když si spolu můžou vyjít a chovat se úplně běžně. "Jsem jako každá jiná devatenáctiletá holka. Když jsem zamilovaná, jsem prostě zamilovaná naplno. Chci si vyjít, chci zajít na film, obejmout se na ulici nebo se vést za ruku. Prostě se chovat přirozeně. Jsem vážně šťastná, že jsem našla někoho, kdo tohle vnímá stejně jako já."

Vanessa Hudgens talking about Selena!

4. února 2012 v 19:28 | S♥
Vanessa Hudgens poskytla krátký rozhovor pro Hollywood Life, ve kterém mluvila o Seleně o Spring Breakers."Miluji Selenu a jsem velmi nadšená ze spolupráce s ní na Spring Breakers.Nedávno jsme obě dvě byli velmi zaneprázdněné, a tak spolupráce na tomto filmu nám dá příležitost to dohnat a bavit se.Myslím, že to bude spíše zábava než práce."
 
 

Reklama
JSEM FANOUŠEK:
Mrzí mě,že to nejde klikací :/ Napravím to hned,jak se dostanu domů!
Fanclub>ZDE