V-Others

4.4.2012 - Press conference in Rio De Janeiro,Brazil (splicing)

10. února 2012 v 13:53 | S♥
Objevily se dvě krátké, ale za to podle mě krásné videa ještě z Ria.Přesněji z tiskové konference minulou sobotu. :) Selena zde jen zdraví své brazílské fanoušky.


Nechápu, proč mi někdy jde video nahrát a někdy ne :D Píše mi to, že není definice média, ale přitom tam ten odkaz vkládám. :D No nevadí :/

DRUHÉ VIDEO

Interview (4.4.2012) - Press conference in Rio De Janeiro,Brazil

6. února 2012 v 11:40 | S♥
Objevilo se první video z tiskové konference, kde Sel získala zlato (v Brazílii). :) Video mi bohužel nejde vložit.Nechápu proč :D Nevadí, můžete se na něj podívat>ZDE :) Pod obrázkem můžete najít souhrn toho o čem Selena mluví ve videu. :) Nechtěla jsem to psát dopodrovna :D Tak mě omluvte, protože učitelka mě už 2x napomenula, abych vypla ten netbook :D Tak snad už to bude v pohodě a nechá mě to dopsat :D Vám řeknu, že je to záhul kontrolovat, kde ona stojí aby mě neviděla (teď mě viděla) :D a zároveň psát článek na blog a stíhat zápis! :D Ale já to dám..jiný článek tu zatím nečekejte.Pak už máme blbý hodiny a nebudu mít čas. :)

-Nazačátku Sel mluví o paparazzi, které má skoro pořád u sebe."Nemám moc ráda paparazzi,samozřejmě to není moje nejoblíbenější část, ale já se s tím vyrovnala."

-Sel mluvila i o 13 Reason Why (autor Jay Asher).Už víme, že film bude natočen podle knihy.Půjde o dívku, která chodí na vysokou školu.Hannah (Selena) bude obětí šikany "Ale je to spíše krásný příběh.Je to opravdu jen o tom, jak lidé mohou otevřít oči a uvědomit si, co dělají s jinými lidmi bez ohledu na věk.."

-Selena na otázku o svých budoucích plánech, odpověděla, že po jihoamerickém turné skončí, pravděpodobně bude dělat - dva filmy. "Začínám jeden na Floridě" (jedná se o film Spring Breakers).

-Také doufá, že až skončí tak bude nové cd (pravděpodobně to Španělské).Vše už mají uspořádané a teď se bude věnovat hraní.

"Thank You" to Selena for Hana!

4. února 2012 v 14:05 | S♥
Selena, 15.prosince naštívila svojí fanynku Hanu Hwag, která trpí nemocí progeria.Hana ve videu děkuje Seleně a také o ní řekne, že je to její hrdinka a jak moc jí miluje! :) Je to hezké.Ta holčička je tak milá a Sel jí určitě náštěvou moc potěšila.

 
 

Reklama
JSEM FANOUŠEK:
Mrzí mě,že to nejde klikací :/ Napravím to hned,jak se dostanu domů!
Fanclub>ZDE